Boğazda doğum günü sayfamıza hoş geldiniz. Tamamen sizin istekleriniz doğrultusunda boğaz teknelerimizi süsleyip hazırlayarak, tecrübeli ekibimiz ile gecenizin harika geçmesi için çalışacağız. Sınırsız yerli içecekler ile birlikte sunulan, Türk mutfağından seçme örnekleri yenilikçi bir tarz ile  boğazda  doğum gününüzü daha da keyifli bir hale getiriyoruz. Her damak zevkine göre açık büfe, et ve deniz ürünü içerikli menülerimize ek olarak atıştırmalık ve kanepelerden oluşan kokteyl menülerimizi yine sınırsız içecek seçeneği ile servis etmekteyiz.

Boğaz’da doğum günü turumuzda eğlence için ise, sunduğumuz son teknoloji müzik ve ses sistemleri, DJ, caz grubu veya dansöz gibi seçenekler ile bu özel akşamı daha da renkli bir hale getirmeniz mümkün. Boğazda tekne ile seyrederken istediğiniz müzik eşliğinde sevdikleriniz ve yakınlarınız ile birlikte yemek yemenin ve eğlenmenin tadını çıkarıp unutulmaz bir akşam geçireceksiniz. Tecrübeli ekibimiz size akşam boyunca her türlü yardımda bulunacak ve bu mutlu gününüzü en güzel şekilde sıkıntısız geçirmeniz için uğraş vereceklerdir. Boğazda gerçekleştireceğiniz doğum günü turunuz boyunca Dolmabahçe, Çırağan ve Beylerbeyi sarayları, Boğaz köprülerinin, Rumeli ve Anadolu Hisarı gibi pek çok tarihi yapı ile İstanbul Boğaz’ının tüm görkemine tanık olacaksınız. Daha önceden belirlenecek iskelelerden sizi ve misafirlerinizi alıp yine turunuzun sonunda istenilen iskeleye bırakarak akşamınız tamamlanmış olacak ve bu unutulmaz geceyi her organizasyonunuzda tekrar yaşamak isteyeceksiniz. Şehrin kalabalığı ve gürültüsü ile sohbet bile edilemeyen ortamlardan sıkıldıysanız bu aktivite tam sizin için.

Eğer farklı olmak ve sevdiklerinize doğum günlerinde özel bir gece yaşatmak istiyorsanız, Boğazın muhteşem manzarası ve teknelerimizin sağladığı harika ortamda bu isteğinize kesin olarak ulaşabileceksiniz. Rezervasyon aşamasından tur bitimine kadar tamamen sizinle ilgilenecek profesyonel ekibimiz ile sizleri teknelerimizde ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

 

Tekne Kiralama Fiyat Teklifi Alın:

    Tur Tipi *

    Tur Tarihi *

    Kişi Sayısı *

    Email *

    Mesajiniz