Boğazda şirket yemeği ile çalışanlarınızın hem motivasyonlarını arttırmaya hem de iş stresinden biraz uzaklaştırmaya ne dersiniz? Avrupa ve Asya kıtalarının arasında İstanbul Boğazı’nın görkeminde çalışanlarınıza veya şirket misafirlerinize yemek organizasyonu düzenleyebilir ve inanılmaz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Boğazda şirket yemeği için hazırladığımız alternatiflerimiz minumum 2 saat olacak şekilde istediğiniz sürede talebe göre düzenlenmektedir. Misafirlerimize dört mevsim hizmet vermek amacı ile tasarlanmış klima sistemimiz ile yazın serin, kışın ise sıcak bir ortamda boğazın görkemine ve eşsiz tecrübeye tanık olmalarına olanak sağlıyoruz.

İsterseniz günün yavaş yavaş ilk ışıklarının boğaza vurduğu anda çalışanlarınızla beraber harikulade manzara eşliğinde açık büfe kahvaltımızdan yararlanabilir, sıcak çayınızı yudumlayabilirsiniz. Öğle ve akşam yemeklerimizde misafirlerimizin istekleri doğrultusunda, profesyonel aşçılar tarafından hazırlanan et ve deniz ürünleri, kanepeler, kokteyller ve çeşitli menü seçenekleriyle talebinize göre Şirket Yemeğinizi düzenleyebilirsiniz. Uluslarası ödüllü şaraplarımızın tadına hayran kalacak ve boğaz eşliğinde şirket çalışanlarınızla güzel vakit geçireceksiniz. Teknemizde her kullanıma uygun 2 açık alan ve 1 kapalı alan bulunmakta olup her mevsime göre ayarlanabilen klima sistemi ile sizlere hizmet vermekteyiz. Ayrıca her ihtiyaca uygun oturma planı seçenekleri, tüm alanda kullanılabilir elektrik prizleri, çay ve kahve servisiyle misafirlerimizin boğazda şirket yemeğini daha özel kılmaktayız. Konuşmalarınız için kablosuz mikrofon ve son teknoloji ses ve müzik sistemiyle beklentilerinizin üstünde hizmet anlayışını benimsemekteyiz. Boğazda şirket yemeği  esnasında Dolmabahçe, Çırağan, Beylerbeyi saraylarının, boğaz köprülerinin, Anadolu ve Rumeli hisarının boğazdan görünümüne tanık olacak İstanbul’u daha önce hiç görmediğiniz bir perspektiften yakalayacaksınız.

Şirket çalışanlarınızla yaşayacağınız bu deneyim sizin ve onların iş stresinden uzakta ve farklı bir ortamda vakit geçirerek motive olmanıza olanak sağlayacaktır.Misafirlerimize en üst düzeyde hizmet vermek için profesyonel ekibimizle her daim ihtiyaçlarınıza yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

 

Tekne Kiralama Fiyat Teklifi Alın:

    Tur Tipi *

    Tur Tarihi *

    Kişi Sayısı *

    Email *

    Mesajiniz