Boğazda Teknede Kahvaltı

Sizin için özenle hazırlanmış kahvaltı menü seçeneklerimiz ile güne İstanbul Boğazı’nda lüks bir teknede kahvaltı yaparak başlamak için teknelerimiz sizleri bekliyor. Grubunuzun boyutuna göre seçeceğiniz teknelerimiz ile ister aileniz ve eşinizle, ister arkadaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla hem Boğaz’ın tadını çıkarıp hem de zengin kahvaltı menü seçeneklerimizle güne harika bir başlangıç yapabilirsiniz. İstanbul’da son zamanların en popüler aktivitelerinden olan boğaz kenarında kahvaltıyı bir üst boyuta taşıyarak Boğaz’ın üzerinde bu imkanı misafirlerimize sunmaktayız. Bu organizasyonu daha özel ve seçkin geçirmek istiyorsanız kahvaltı turlarımız tam sizin için. Zengin menülerimiz ve lüks teknelerimiz ile yıl boyu sizlere bu hizmeti sunmaktayız.

Boğaz’da kahvaltı turlarımız en az 2 saat olarak düzenlenmektedir. Ancak isteğiniz doğrultusunda bu süre uzatılabilir. Tekne ve menü tercihleriniz konusunda profesyonel ekibimiz size rezervasyon anından tur bitime kadar yardımcı olmaktadır. Kahvaltı turlarımız, diğer tüm Boğaz turlarımız gibi sadece size özel düzenlenmektedir. Kahvaltı menülerimiz de ise misafirlerimizin ihtiyaçları düşünülerek hazırlanmış olup, her damak zevkine ve tercihe uygun olarak düzenlenmiştir. Zengin kahvaltı büfemizin içeriğinde tamamen en yüksek kalite Türk ve Dünya mutfağından seçkin ürünler yer almaktadır.

Kahvaltı turu boyunca İstanbul Boğazı’nı çevreleyen görkemli ve tarihi yapılar ve tüm ihtişamıyla Boğaz da size eşlik ederek turunuzun daha da farklı bir havada geçmesini sağlayacaktır. Kahvaltı turunuzu, aynı zamanda iş toplantısı, doğum günü, yüzme turları gibi pek çok diğer turla da birleştirebilir, İstanbul Boğazı’nda geçireceğiniz bu günü daha da farklı bir hale getirebilirsiniz.

Teknede kahvaltı esnasında son teknoloji ses sistemimiz ile tüm ortamlara ve zevke hitap edecek müzikler, kahvaltı turunuza renk katacaktır. Üstün hizmet anlayışını benimsemiş, tamamı turizm profesyonellerinden oluşan ekibimiz ile hizmet veren teknelerimiz yılın 365 günü çalışabilecek şekilde dizayn edilmiştir ve tüm turizm belgelerine sahiptir. Tamamen size özel ve sevdiklerinizle kaliteli ve keyifli vakit geçirebilmeniz için profesyonel ekibimiz ve lüks teknelerimiz ile kahvaltı turları ve diğer yaptığımız tüm Boğaz Turları için ziyaret edebilirsiniz.

Tekne Kiralama Fiyat Teklifi Alın:

    Tur Tipi *

    Tur Tarihi *

    Kişi Sayısı *

    Email *

    Mesajiniz