Yenilikçi, farklı bir alternatif değerlendirmek ve bu güzel geceyi en iyi şekilde geçirmek için teknelerimiz ile İstanbul Boğazı’nın muhteşem ortamında unutulmaz bir tecrübe yaşayabilirsiniz.
Boğazda Teknede Yılbaşı sadece sevdikleriniz ve size özel bir ortamda, İstanbul Boğazı eşliğinde tecrübeli ekibimiz ile akşamınızı unutulmaz bir tecrübeye dönüştürmek için çalışıyoruz. Boğazda yılbaşı organizasyonu için rezervasyon anından tur bitimine kadar profesyonel ekibimiz her konunda size destekte bulunacak ve isteklerinize karşılık vermeye çalışacaktır. Gecenizi daha eğlenceli hale getirmek için, son teknoloji ses sistemi, dj, caz drubu veya dansöz gibi pek çok seçenek de sunabileceğimiz hizmetler arasında yer almaktadır. Bunların yanında Türk mutfağından özel seçilerek taze hazırlanan ve sınırsız yerli içecekler ile sunulan menülerimiz de Boğazda yılbaşı turumuzda sizin için sunulmaktadır. Tercihinize göre açık büfe, et ve deniz mahsullerinden oluşan menülerimize ek olarak çeşitli atıştırmalık ve kanepeler ile hazırlanan yenilikçi kokteyl menülerimiz de oldukça caziptir ve yine sınırsız yerli içecekler ile birlikte sunulmaktadır. Dünyaca ünlü yerli şarap üreticimizden sağladığımız özel şaraplar ile misafirleriniz ve sizin için boğazda yılbaşı turumuzda seçkin bir içecek tecrübesi de yaşatacaksınız. Tecrübeli servis elemanlarımız ile hiçbir aksaklık yaşamadan geçireceğiniz teknede yılbaşı turunda Dolmabahçe, Çırağan ve Beylerbeyi Sarayları, Boğaz Köprüleri, Anadolu ve Rumeli Hisarları ile İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarasının tadını çıkaracak, aynı zamanda eğlenip dans edebileceksiniz. Aynı zamanda gece yarısı olduğunda yapılacak havai fişek gösterilerini de en ön sıradan izleme şansınız olacak.
Eğer her yılbaşı ne yapacağım diye düşünmekten sıkıldıysanız, farklı olmak, özel hissetmek ve hem seçkin hem de eğlenceli tamamen size özel bir gece yaşamak istiyorsanız, sunduğumuz hizmetler tam size göre. Sizi ve misafirlerinizi Boğaz’da yılbaşı turumuzda ağırlamayı dört gözle bekliyoruz.

Tekne Kiralama Fiyat Teklifi Alın:

    Tur Tipi *

    Tur Tarihi *

    Kişi Sayısı *

    Email *

    Mesajiniz