Boğazda yüzme turu, sıcaktan bunalan ve İstanbul’un yoğun şehir hayatından bir an olsun uzaklaşmak isteyen misafirlerimiz için çok uygundur. Denize girip ferahlamak ve sevdikleriniz ile güzel vakit geçirmek için saatlerce yol gitmenize gerek yok. Boğaz’da gerçekleştirdiğimiz yüzme turları ile misafirlerimize hizmet vermekteyiz.

Adalar ve Poyrazköy civarlarında  teknelerimiz ile İstanbul’un sakin sularında denize girme keyfini size yaşatmak için çalışmaktayız. Boğaz’da tekne turlarında demir alacağımız bölgeye gidene kadar da eşsiz pırıl pırıl Boğaz manzarası sizi bekliyor. Yüzme turu boyunca içecek servisimiz ile önceden karar vereceğiniz yiyeceklerin servisi profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Boğazda yüzme turuna ek olarak arzu ederseniz kısa bir ada turu ile de uzatılabilirsiniz. Bu turların fiyatlandırması farklı olmaktadır.  Sonrasında balık tutma ve yüzme imkanı devam etmektedir. Boğazda yüzme turlarımız tamamen özel olduğu için tur esnasında yüzme, yemek veya adalarda kısa geçireceğiniz vakit profesyonel ekibimizin önerileri ve sizin istekleriniz ile gerçekleşecektir. Ekibimiz siz ve misafirleriniz için en uygun yüzme ve balık tutma noktalarını seçip sizinle paylaşacak ve turunuzun keyifli geçmesi için ellerinden geleni yapacaklardır. Şehrin yoğunluğu ve yaz aylarının sıcaklarını unutup sevdikleriniz ile Boğaz’da yüzmenin keyfini çıkarmak kendinizi özel hissetmek için çareyi çok uzaklarda aramanıza gerek yok. Yüzme turlarımız ile bu imkanı size fazlasıyla sağlamaktayız.

Boğazda yüzme turu süresince teknede alkollü, alkolsüz içecek servisimiz bulunmaktadır. Aynı zamanda rezervasyon esnasında alabileceğiniz 3 farklı menü seçeneği ve hafif yemek isteyenler için meze seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Bunun yanında sevdiğinize sürpriz yaparak önceden sipariş vereceğiniz doğum günü pastası ile de Boğaz’da yüzme turunu farklı bir hale de getirmeniz mümkün.

Eğer İstanbul’da farklı bir aktivite yapmak, hem Boğaz’ın güzelliklerini hem Adaların nostaljisini yaşamak isterseniz, Boğaz’da yüzme turları İstanbul’da siz ve sevdikleriniz için bir tatil kaçamağı tadında geçecek ve unutulmaz bir anı olacaktır.

Tekne Kiralama Fiyat Teklifi Alın:

    Tur Tipi *

    Tur Tarihi *

    Kişi Sayısı *

    Email *

    Mesajiniz