bogaz tekne kiralama

Hayatınızın en mutlu günününde, sizin ve ailelerinizin beklentilerinin de üstünde, dillerden düşmeyecek  düğün organizasyonu yapmak artık çok kolay. Görkemli İstanbul Boğazı’nın ortasında inanılmaz manzara ve  muhteşem bir ambiyans eşliğinde bir  düğünü hangi çift deneyimlemek istemez? Bu hayalinizi en modern şekilde, iyi planlanmış organizasyon ve profesyonel ekibimizle gerçekleştirebiliriz.

Nikahınızı kendi isteğinize göre ister teknede veya isterseniz karada yapabilir ve düğününüzü nikah sonrasında teknemizde organize edebiliriz. Teknemizde özel hazırlanmış modern düğün salonuyla birlikte eşsiz bir manzaraya karşı mutlu gününüzün unutamayacağınız dakikalarını yaşayabilirsiniz. Misafirlerimiz için tüm tekne kullanımının sağlanması bu esnada rahat koltukların, kokteyl masaları ve deniz manzarasının tadını çıkarabilir, dans ederek eğlenebilirler.

Tekne düğünü ile kendinizi İstanbul’un ihtişamına kaptırabilir, Avrupa ve Anadolu Yakası arasında, Dolmabahçe, Çırağan ve Beylerbeyi Sarayları, Boğaz köprüleri ve Anadolu ve Rumeli Hisarı gibi noktalardan geçerken, misafirlerinizle beraber manzaranın güzelliğiyle mutlu gününüzü daha da anlamlı kılabilirsiniz.

Hizmetinize sunacağımız 2 açık ve 1 kapalı alan ve içki ihtiyaçlarınız için 2 adet profesyonel bar ayrıca her mevsime göre ayarlanabilen klima sistemi ile yılın 4 mevsimi boğazda düğün organizasyonu imkanı sunmaktayız. Düğün için teknemizde masa, sandalye süsleme ve dekorasyonuyla birlikle özel olarak planlanmış masa oturma düzenini organize etmekteyiz. Teknede düğün organizasyonunda damak tadınıza göre seçebileceğiniz et ve deniz ürünleri, kanepeler, yerli içkiler ve kokteyller misafirlerinize, profesyonel servis ekibimiz tarafından sunulmaktadır. Teknemizin üst katında müzik eşliğinde dans edebilir, deniz manzarasına karşı kokteylinizi yudumlayabilir veya Uluslararası ödüllü şaraplarımızı yudumlayarak, boğazın muhteşem ambiyansıyla en mutlu gününüzün tadına tat katabilirsiniz. Size sunduğumuz paket menü çeşitleriyle teknede düğün esnasında isteğe bağlı olarak çeşitli müzik seçenekleri, canlı eğlence, grup, gj, jazz grubu ve dansöz gibi eğlence opsiyonlarını seçeneğinize sunmaktayız. Teknemizde son teknoloji müzik ve ses sistemiyle donatılmış olup üst kalite hizmet vermekteyiz ve düğün esnasında misafirlerimizin son derece memnun kaldığı ve eğlencenin hiç bitmediği ortamı sağlamaktayız.

Düğününüzde, profesyonel ekibimiz ile beklentilerinizin üzerinde hizmet sunmayı amaçladık. Sizi özel hissettirecek ve anlatmaktan sıkılmayacağınız  bir düğün yapmanın zevkini yaşamaya davet ediyoruz. 

 

Tekne Kiralama Fiyat Teklifi Alın:

    Tur Tipi *

    Tur Tarihi *

    Kişi Sayısı *

    Email *

    Mesajiniz