Teknede iş toplantısı, İstanbul Boğazı’nın rahatlatıcı ortamında hem size hem de çalışanlarınıza değişik bir toplantı deneyimi yaşatacak. Teknelerimiz de sağladığımız tam donanımlı toplantı salonu ile hem İstanbul Boğazı’nın tadını çıkaracak hem de toplantılarınızı gerçekleştirebileceksiniz.
Teknede iş toplantısı yapmanın en büyük avantajı olarak toplantınız esnasında teknelerimizin sunduğu tüm hizmetlerden yararlanabilecek, kapalı salonda toplantı yaparken, diğer açık alanlarda deniz manzarasının ve Boğaz’ın muhteşem manzarasının tadını çıkarabileceksiniz. Toplantı salonumuz isteğiniz ve ihtiyacınız doğrultusunda, tiyatro, sınıf ve U düzen olacak şekilde 3 farklı düzende hizmet verebilmektedir. Bir toplantı için gerekecek, kablosuz mikrofon, LCD TV, ses sistemi, flipchart, kırtasiye gibi ekipmanlar teknemizde yer almaktadır ve her ihtiyaca karşılık verebilecek tecrübeli ekibimiz de teknede toplantı turunuz esnasında size yardımcı olacaktır. Teknede iş toplantısı esnasında farklı seçenekler ile yiyecek ve içecek servisimiz mevcuttur. Çay ve kahve molaları ile toplantınıza verdiğiniz aralarda kurabiye servisimiz olacak ve toplantı esnasında da yine çay ve kahve servisimiz olacaktır. Rezervasyon anından tur bitimine kadar deneyimli ekibimiz siz ve çalışanlarınızın Boğaz’da eşsiz bir toplantı deneyimi yaşaması için çalışacaklardır.
Boğaz’da yapacağınız iş toplantısı esnasında Dolmabahçe, Çırağan ve Beylerbeyi Sarayları, Boğaz Köprüleri, Anadolu ve Rumeli Hisarları ile İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarasının tadını çıkaracak, aynı zamanda toplantınızı yapabileceksiniz. Verdiğiniz aralarda kapalı bir alanda kalmak yerine İstanbul Boğazı’nın muhteşem manzarası ile birlikte olacaksınız. Yurtdışından gelen iş arkadaşlarınız için de Boğaz’ın güzelliği eşliğinde organize edeceğiniz bir toplantı eşsiz ve unutamayacakları bir deneyim olacaktır. Bu deneyim sonrası artık tüm iş toplantılarınızı Boğaz’da bizimle yapmak isteyeceksiniz.

Tekne Kiralama Fiyat Teklifi Alın:

    Tur Tipi *

    Tur Tarihi *

    Kişi Sayısı *

    Email *

    Mesajiniz