Teknede nişan organizasyonunuzu İstanbul Boğazı’nın güzelliğinde düzenlemek  istermisiniz? Görkemli İstanbul Boğazı’nın ortasında inanılmaz manzarası ve sevdikleriyle muhteşem bir ambiyans eşliğinde teknede nişan kutlamasının inanılmaz tecrübesini yaşayacaksınız.

Teknemizde özel hazırlanmış modern  salonuyla birlikte eşsiz bir manzaraya karşı mutlu gününüzün unutamayacağınız dakikalarını yaşayabilirsiniz. Misafirlerimiz için tüm tekne kullanımının sağlanması bu esnada rahat koltukların, kokteyl masaları ve deniz manzarasının tadını çıkarabilir ve eğlencenin ritmine kendinizi kaptırıp dans edebilirsiniz.

Teknede nişan kutlaması sırasında Dolmabahçe, Çırağan ve Beylerbeyi Sarayları, Boğaziçi ve Fatih Sultan Mehmet  Köprüleri,  Boğaziçi’nin tüm yalıları, Anadolu ve Rumeli Hisarı gibi noktalardan geçerken, misafirlerinizle beraber manzaranın ihtişamıyla büyüleneceksiniz. Boğazın tüm güzellikleri hiç olmadığı kadar yakınızda olmasını kim istemez.

Teknede Nişan Organizasyonunda hizmetinize sunacağımız 2 açık ve 1 kapalı alan ve içki ihtiyaçlarınız için 2 adet profesyonel bar ayrıca her mevsime göre ayarlanabilen klima sistemi ile yılın 4 mevsimi sorunsuz şekilde organizasyon imkanı sunmaktayız. Nişan için teknemizde masa, sandalye süsleme ve dekorasyonuyla birlikle özel olarak planlanmış masa oturma düzenini ve süslemesini organize etmekteyiz. Ayrıca Teknede Nişan esnasında damak tadınıza göre seçebileceğiniz et ve deniz ürünleri, kanepeler, yerli içkiler ve kokteyller misafirlerimize, profesyonel servis ekibimiz tarafından sunulmaktadır. Teknemizin üst katında müzik eşliğinde dans edebilir, deniz manzarasına karşı kokteylinizi yudumlayabilir veya Uluslararası ödüllü şaraplarımızı yudumlayarak an’ın tadını çıkarabilirsiniz. Bunun yanı sıra size sunduğumuz paket menü çeşitleri bulunmakta olup, Teknede Nişan esnasında isteğe bağlı olarak çeşitli müzik seçenekleri, canlı eğlence, Grup, Dj, Jazz ve Dansöz gibi eğlence opsiyonlarını seçeneğinize sunmaktayız. Teknemiz, son teknoloji müzik ve ses sistemiyle donatılmış olup üstün kalite hizmet vermekteyiz ve düğün esnasında misafirlerimizin son derece memnun kaldığı ve eğlencenin hiç bitmediği ortamı sağlamaktayız.

Çiftler için evliliğe ilk adım atılan günü, ihtişamlı İstanbul Boğaz’ında unutulmayacak bir şekilde sevdikleriniz ve ailelerinizle çoşkuyla kutlamaya davet ediyoruz. Nişanınızı en modern şekilde, iyi planlanmış organizasyon ve üstün hizmet kalitesiyle profesyonel ekip tarafından beklentilerinizin üzerinde hizmetinize sunuyoruz.

Tekne Kiralama Fiyat Teklifi Alın:

    Tur Tipi *

    Tur Tarihi *

    Kişi Sayısı *

    Email *

    Mesajiniz