İnanılmaz bir  boğaz turu tecrübesi yaşamak ister misiniz? İsterseniz günün ilk saatlerinde güneşin ışığını henüz boğaza yansıttığı dakikalarda bir kahvaltı, isterseniz öğle saatlerinde boğazda İstanbul’un koşuşturmacasından, stresinden uzakta öğle yemeğiyle birlikte toplantı veya İstanbul’un ışıltısıyla onu daha önce hiç görmediğiniz bir perspektiften bakma fırsatını elde edebileceğiniz mükemmel bir tecrübe, boğazda akşam yemeği.

Yemekli  turlarımız kişilere ve gruplara özel olarak 2 saatten başlayarak talebe göre düzenlenmektedir ve dışarıdan katılım bulunmamaktadır. Misafirlerimize 4 mevsim hizmet vermesine olanak sağlayan klima sistemimiz ile yazın serin, kışın ise sıcak bir ortamda boğazın görkemine tanık olmalarına olanak sağlıyoruz.

Turunuz süresince, Türk mutfağı ve dünya mutfağını birleştiren eşsiz et ve deniz ürünleri ağırlıklı menülerimiz, profesyonel ekibimiz tarafından hazırlanıp servis edilmektedir. İsteğinize göre kokteyl, kanepeler, sınırsız yerli içecekler, uluslararası ödüllü şaraplarımızı ve eşi benzeri olmayan paket menü çeşitlerimizi seçebilirsiniz. Ayrıca teknemizde son teknoloji müzik ve ses sistemi bulunmaktadır. Misafirlemizin istekleri doğrultusunda teknemizde dansöz, DJ, Jazz grubuyla birlikte yemeğinizin tadını çıkarabilirler. Boğaz eşliğinde tadı damağınızda kalacak yemekleri ve bu özel muhteşem tecrübeyi unutamayacaksınız. Eşsiz lezzetler ve görkemli İstanbul boğazında kendinizi özel hissedecek ve an’ın büyüsüne kapılacak, bu deneyiminizi tekrar yaşamayı iple çekeceksiniz. Tur sırasında Dolmabahçe, Çırağan, Beylerbeyi saraylarının, boğaz köprülerinin, Anadolu ve Rumelihisarının görünümüne tanık olurken elinizde ki lezzetli şarabınızı yudumlamanın hazzını yaşayacaksınız.

Rezervasyon aşamasından tur bitimine kadar misafirlerimizi en üstün hizmet kalitesi ile ağırlayan profesyonel kadromuz size mükemmel bir deneyim yaşatmayı amaçlamakta ve yılın her günü hizmet vermekteyiz. Sevdiklerinizle veya  iş arkadaşlarınızla unutulmayacak bir vakit geçireceğiniz, dilinizden asla düşüremeyeceğiniz ve kendini özel hissedeceğiniz bu deneyimi size yaşatmayı dört gözle bekliyoruz.

Seçebileceğiniz kokteyl, set ve açık büfe menü alternatiflerimizi öğrenmek, boğaz turlarımızın saatleri ve fiyatları hakkında çok daha detaylı bilgi almak için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz.

Fiyatlar için, bize info@bogaztekne.com adresinden email ile ulaşabilirsiniz.

Tekne Kiralama Fiyat Teklifi Alın:

    Tur Tipi *

    Tur Tarihi *

    Kişi Sayısı *

    Email *

    Mesajiniz