Teknede Davet Organizasyonu

Düğün, nişan, açılış, ürün lansmanı, kokteyl, mezuniyet ve eğlence gibi organizasyonlar için ne yapacağınıza karar veremediniz mi ? Sizlere sıradanlığın dışında bir seçenek sunuyoruz! İstanbul Boğazı’nın eşsiz manzarasında teknede davet organizasyonu tam da aradığınız farklılık olabilir. Davet Organizasyonlarımız, isteğinize ve taleplerinize uygun şekilde düzenlenmekte olup profesyonel ekibimiz tarafından hizmetinize sunulmaktadır. Çeşitli içerikler sunarak organizasyonunuzu daha özel hale getirmekteyiz.

Teknede davet organizasyonumuzda İstanbul Boğazı’nın mükemmel ambiyasına tanık olurken programınız için isterseniz kokteyl şeklinde isterseniz de yemekli menü şeklinde 2 farklı seçenek ile sizlere sunmaktayız. Kokteyl organizasyonlarımızda sınırsız/sınırlı alkollü/akolsüz içecekler, yemekli menülerimizde ise deniz ve et ürünlerinden oluşan özenle seçilmiş tatlarla çeşitlendirilmiş paket menülerimiz bulunmaktadır. Özel olarak Nişan ve Düğün organizasyonları için ayrıca web sitemizde “Teknede Düğün” ve “Teknede Nişan” sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

İstanbul Boğazı’nın kıyısında bulunan tarihi ve turistik yapıları gezerken hem İstanbul’a farklı bir bakış açısı kazanacak hemde özenle hazırlanmış davet organizasyonunuzun mutluluğunu yaşayacaksınız. Teknelerimizde sunum, tanıtım, ürün lansmanı ve açılış gibi davet organizasyonlarınız için son teknoloji müzik ve ses sitemi yanı sıra toplantı salonumuz isteğiniz ve ihtiyacınıza göre sınıf, U düzeni ve tiyatro gibi farklı şekillerde düzenlenip toplantı için gerekli tanıtım ve sunum ekipmanları tarafımızca temin edilmektedir.. Davet organizasyonundaki tüm masa ve süslemeler özenle tarafımızca düzenlenmektedir. Ayrıca isteğinize göre canlı grup, jazz, Dj, dansöz gibi çeşitli eğlence seçenekleriyle davet organizasyonlarınızı daha da renklendirebilirsiniz. Turumuz esnasında, Dolmabahçe Sarayı, Çırağan Sarayı, Rumeli Hisarı, Beylerbeyi Sarayı gibi tarihi yapıların denizden görünümüne tanık olacaksınız. Teknede davet organizasyonu düzenlemenin hazzını yaşayacak ve hatıralarınızdan silinmeyecek tecrübeyi unutamayacaksınız. Sizlere bu mükemmel tecrübeyi yaşatmak için üstün kalite hizmet anlayışımız ve modern teknelerimizle yardımcı olmaktan memnuniyet duymaktayız.

Sıradanlığın dışında, özel bir organizasyon düzenlemek istiyorsanız İstanbul Boğazı’nın görkemli manzarası eşliğinde teknede davet organizasyonumuzu göz önünde bulundurmalısınız. Profesyonel ekibimiz siz misafirlerimize rezervasyon aşamasından başlayarak organizasyon süresince her konuda hizmet sağlayacaklardır. Organizasyonlarımız hakkında daha fazla bilgi ve fiyat almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Tekne Kiralama Fiyat Teklifi Alın:

    Tur Tipi *

    Tur Tarihi *

    Kişi Sayısı *

    Email *

    Mesajiniz